fbpx

Trading Radar – signály a strategie každý den

objednejte si silver členství

Gold členství na zkoušku

Gold členství opce jednoduše

Cena za Silver členství je 1250 Kč s DPH za měsíc. Pokud bereme v úvahu, že je 20 obchodních dní, tak vás silver členství přijde na 62,50 Kč za jeden den, což je z našeho pohledu za tuto službu více než přijatelné.

Pokud si nejste jisti, jestli zvolit Silver nebo Gold členství - vyzkoušejte si Gold členství na měsíc za 990 Kč s DPH. Za jeden obchodní den zaplatíte za kompletní služby pouze 49,50 Kč! S tímto výběrem nic neriskujete a můžete si sami zvolit, jaké členství zvolíte od dalšího měsíce.

Nejoblíbenější je Gold členství, které s kompletními službami vyjde na 2450 Kč s DPH na měsíc. Pokud má měsíc 20 obchodních dnů, tak vás Gold členství bude stát pouhých 124,50 Kč za den! Náš průměrný člen vydělává 4000-6000 Kč za den! Gold členství Trading radaru je unikátní služba v ČR a SR za velmi přijatelnou cenu pro každého tradera, který to myslí vážně.

Co o nás říkají naši členové?

"Toto je opravdová služba pro začínající i zkušené tradery. Nemůžu uvěřit, že jsem vás nenašel dřív. Bylo to přesně to, co jsem hledal. Děkuji!"

Karel N., Český Krumlov, ČR

"Nejsem schopen vyjádřit jakou hodnotu mi přínáší váš web. Signály, rozbory obchodů a především týdenní strategie, které mi zasíláte jsou úžasné."

Jiří K., Praha, ČR

"Prvé stránky, kde sa konečne zaoberajú reálnym obchodovaním. Ďakujem za tipy, ako obchodovať akcie s opciami. Moje výsledky sa radikálne zlepšili. Najviac ma baví denná signály. Určite predlžujem svoje Gold členstvo na ďalší rok."

Mária V., Bratislava, SK

Naše služby - co vše od Trading Radaru získáte?

1) Denní signály (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, komodit, ETF nebo měn aktualizovaný každý obchodní den. Scanujeme denní graf s našimi strategiemi a pokud se objeví signál, tak jej zašleme do této sekce. Denní signály jsou vhodné pro obchody s intervalem cca 7-21 dní. Seznam signálů je dostupný kdykoliv v členské sekci.

2) Týdenní signály (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, komodit, ETF nebo měn aktualizovaný každý týden. Scanujeme týdenní graf pro potencionální velké pohyby s našimi strategiemi a pokud se objeví signál, který prošel našim výběrem, tak jej zašleme do této sekce. Týdenní signály jsou vhodné pro swingové obchody s intervalem cca 1-6 měsíců. Seznam signálů je dostupný kdykoliv v členské sekci.

3) Denní přehled trhu (SILVER A GOLD)

Každodenní rozbor největšího akciového indexu S&P 500, našich pozic a internals (VIX, VOLSPD, PCVA, TRIN, TICK, SKEW, TRAN) podle kerých určíme zda jsme v UP, DOWN nebo SIDEWAYS trendu. Očekáváný vývoj, klíčové supporty a rezistence. Protože cca 80% akcií se pohybuje s indexem – dle této analýzy se rozhodujeme na jakou stranu trhu se soustředit a co očekávat.

4) Obchody týdne (GOLD)

Zasíláme 2 obchody týdně. Jedná se o obchody, které prošli našim úzkým výběrem a kde vidíme příležitost na velký cenový pohyb. Poskytujeme kompletní rozbor grafu včetně stopu, cíle, zvolené strategie a nakoupených opcích. Zpravidla vybíráme swingové a dlouhodobější obchody. Používáme směrové strategie nebo straddle. Cíl s těmito obchody je zachitit velký cenový pohyb a nechat růst náš účet. Pokud nemáte opční účet, tak můžete naše strategie obchodovat i s akciemi. Ukážeme vám ale, jak s opcemi docílíte daleko většího zhodnocení mnohem bezpečněji.

5) Income obchody (GOLD)

Income obchody zasíláme 2x za týden. Jedná se o konzervativní obchody určené pro pravidelnější příjem. Cíl s těmito obchody je zhodnocení účtu o cca 25% za rok. Zasíláme vždy podrobný rozbor obchodu do kterého vstupujeme se zvolenou strategií, plánem, stopy a cíly. Většinou se jedná o credit spready, debit spready, diagonal spready nebo kalendářní spready a iron condors.

6) Klíčové supporty, rezistence, stop lossy a cíle (GOLD)

Pro každý náš obchod poskytujeme kompletní technickou analýzu. Aktualizujeme supporty, rezistence, trendy, klíčové úrovně pomocí Fibonnaciho, určíme stopy a cíle. Jsme 100% transparentní - obchody zasíláme přesně tak, jak do nich sami vstupujeme.

7) Shrnutí obchodního dne + výhled na další obchodní den (GOLD)     

Každodenní video nebo článek, kde shrnujeme obchodní den, naše pozice a výhled na další den. Rozebíráme také nové obchodní příležitosti a strategie.

8) Upozornění na nový obchod (GOLD)

Pokud vstoupíme do nového obchodu, tak zašleme upozornění na váš e-mail a v členské sekci si budete moci prohlédnout rozbor obchodu, graf a náš plán. Obchod si dále managuje každý sám. Pokud z obchodu vystoupíme, tak zašleme upozornění.

9) Upozornění na vyhlášení výsledků společností (earnings) (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, které v následujícím obchodním týdnu mají naplánované earnings. Zasíláme buď to v neděli nebo v pondělí, tak abyste se mohli připravit na nový obchodní týden.

10) Komplení historie (GOLD)

Glod členové mají přístup k naší kompletní historii. Mohou se učit z našich rozborů, denních a týdenních obchodů a mají také přístup ke shrnutí každého obchodního dne. Můžete se vždy podívat zpětně, učit se a inspirovat z našich úspěšných i neúspěšných obchodů.

 

Chce vidět, jak vypadá Trading Radar přímo v členské sekci?

Jednoduše vyplňte vaše jméno a e-mail a získejte přístup do členské sekce zdarma.

Svůj účet si budete moci kdykoliv upgradovat na Silver nebo Gold členství.

objednejte si silver členství

Gold členství na zkoušku

Gold členství opce jednoduše