Reálný obchod na TESLA +100% během 1 dne - TradeSmart.cz

Reálný obchod na TESLA +100% během 1 dne

Zdravím Traders,

chtěl bych se s Vámi podělit o reálný obchod, do kterého jsem vstoupil ve čtvrtek večer a pozici jsem uzavíral v pátek po otevření burzy. Ve středu jsem posílal upozornění na poměrně velký pohyb na akcii TESLA.

tesla

Na tomto pohybu mě zaujalo především to, že byl na velkém objemu, a tak jsem si zařadil TESLU na můj watch list a čekal na příležitost pro vstup do longu. Ve čtvrtek večer přišel ukázkový pullback k EMA 34, kde jsem se rozhodl vstoupit do long pozice. Protože byla TSLA na denním grafu hodně “extended” (po velkém vzestupu), tak jsem se rozhodl nenasazovat plný objem a koupil jsem pouze 1 call opci s deltou kolem 25. Jedná se o vzdálenou OTM opci od aktuální ceny s expirací 9 dní. Většinou takto krátké opce nekupuji, ale zjistil jsem, že pokud pohyb, který očekáváte přijde hned a je poodložený sílou (objemy), tak se tyto opce velmi dobře zhodnocují. Pomocí Fibbonacciho nástrojů jsem si vyznačil první cíl a druhý den krátce po otevření burzy cena zasáhla první cíl a nakonec jsem tento obchod uzavřel skoro se 100% zhodnocením investované částky.

tsla obchod

Na grafu můžete vidět, že jsem nakoupil opci pouze za 245 USD a nakonec ji prodal za 220 USD. Stop jsem v tomto obchodě nepoužil, protože jsem riskoval celé prémium zaplacené za opci = 245USD. Velmi podobný obchod jsem měl součastně také na akcii NETFLIX, která měla obdobný setup.

Záznam obchodu na videu:

Aktuálně mám čistý stůl a nabito na příští týden! Myslím, že nás na trzích tento rok čekají zajímavé věci a velká volatilita, která je pro tento typ obchodů ideální.

Doufám, že to pomohlo.

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první: