fbpx
 

Průvodce pro začínající Tradery

7 videí, eBook, 7 lekcí a nástroje, které vám pomohou

na vaší cestě Tradingem. Zdarma.

Co získáte po přihlášení do Trading průvodce?

Celou tuto sekci jsem připravil tak, aby pomohla začínajícím traderům vysvětlit, co je to trading, jak trading funguje, kdo a proti komu na burze obchodujeme, jaké jsou obchodní styly a jaký si vybrat, s čím lze na burze obchodovat, jakého zvolit brokera a jak si stáhnout obchodní platformu a provést svůj první obchod na demu bez rizika.

7 videí

Trading průvodce eBook

 

 

eBook Trading průvodce

Po přihlášení si budete moci zdarma stáhnout eBook průvodce pro začínající Tradery, který vás spolu s videi efektivní představí možnosti obchodování na burze. Myslím, že na svém začátku je důležité začít s těmi správnými informacemi a vyznat se v dnešní informační džungli na ostatních webech a celém internetu je pro začínajícího tradera velmi obtížné. Zde máte informace na jednom místě, přehledně a jednoduše vysvětlené.

 

 

Každý den 1 lekce na váš e-mail

Během 1 týdne vám zašlu každý den 1 email, kde najdete lekci s dalšími informacemi o investování a tradingu. V těchto lekcích vám ukážu, jak si vybudovat pevné základy, jak se vydělávají velké peníze Tradingem, doporučenoá četba, představím vám moje obchodní strategie, money management a ukáži vám s čím a jak na burze obchoduji.

Co říkají naši členové?

Přečíst další recenze >>

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

Získejte kompletní obsah ZDARMA

Jednoduše vyplňte níže váš e-mail a získejte okamžitý přístup ke všem videím,

eBooku i lekcím zdarma na neomezenou dobu! Žádné triky, žádné platby. Vše zdarma.

Kdo jsem? A proč TradeSmart.cz?

Dominik KovaříkJmenuji se Dominik Kovařík a obchoduji akcie, komodity a měny s opcemi již od roku 2008. Cestuji kolem světa a pomáhám ostatní traderům s obchodováním. Na TradeSmart.cz s vámi sdílím moje obchody, návody, trading strategie, a know how, které jsem za roky praxe nasbíral a na své cestě tradingem každý den získávám. Prošel jsem desítkami osobních kurzů a seminářů od nejlepších traderů v USA do kterých jsem investoval stovky tisíc korun a každý rok stále do vzdělání investuji. Můj cíl je inspirovat a dát vám maximum hodnotných informací, které vás vezmou od začátečníka k profesionálům, pomůžou vám dosáhnout konzistentních zisků o kterých sníte a budou pomocníkem na vaší cestě tradingem. Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený obchodník můžete se učit z mých videí, dostávat signály a objevovat úspěšné strategie podle kterých sám obchoduji každý den na reálných účtech. Doufám, že na těchto stránkách najdete to, co jste hledali a dosáhnete brzy svých snů.