Jak vám dnes můžeme pomoci?

 
Níže najdete, jak funguje a kde můžete najít podporu na TradeSmart

VYHLEDÁVÁNÍ

Nejdříve zkuste vyhledat hledaný výraz pomocí lupy v horní liště na pravé straně. Stačí kliknout na lupu a napsat hledaný výraz. Na webu máme k dispozici nespočet návodů a rozebraných témat, kde najdete většinu odpovědí na vaše dotazy.

LIVE Room

Dominik Kovařík pořádá pravidelná živá vysílání 2x týdně (každou úterý a čtvrtek od 21:00 - 22:00). V těchto živých vysílání Dominik analyzuje trhy, provádí obchody, managuje své portfólio a je to také místo, kde se ho v průběhu vysílání na cokoliv můžete ptát. Pokud máte odborné nebo technické dotazy ohledně obchodů, strategií nebo platforem, tak doporučujeme použít výhradně LIVE Room. Přihlásit na živá vysílání se můžete zde.

FACEBOOK SKUPINA

Pokud nejste v žádném tréninkovém programu ani v LIVE Roomu a přesto se chcete Dominika zeptat na něco ohledně Tradingu nebo zvažujete vstup do kurzu, tak se přidejte zdarma do uzavřené Facebook skupiny, kde Dominik vysílá živě 1x týdně (zpravidla v pondělí od 20:00, pokud není řečeno jinak) a tam odpovídá v přímém přenosu na všechny dotazy. Do skupiny se můžete přidat zde.

ZÁZNAMY Z VYSÍLÁNÍ Q&A

Přehrajte si záznamy živých vysílání z Facebook skupiny, kde Dominik odpovídá na nejčastější otázky ohledně tradingu, tréninkových programů a brokerů. Je možné, že právě zde můžete najít odpovědi na své otázky. Všechny záznamy s odpověďmi najdete zde.

Máte již zakoupený tréninkový program?

Podporu poté využijte v živých vysílání, které probíhají k jednotlivým kurzů následovně

SPREAD MASTER

K tréninkovému programu SpreadMaster máte také přístup do LIVE Roomu na 1 měsíc, kde můžete při studiu využít podporu a Dominika se na cokoliv ptát. V LIVE Roomu Dominik vysílá 2x týdně (zpravidla v úterý a čtvrtek od 21:00-22:00). K celému tréninku máte neomezený přístup. V tréninku najdete také extra webináře, kde Dominik odpovídal na nejčastější dotazy.

INVEST MASTER

K tomuto tréninku máte časově neomezený přístup a podporu formou čtvrtletních živých vysílání. Obchody jsou v tomto kurzu zaměřené na dlouhé časové rámce a pozice zde drží více jak 100 dní. V těchto živých vysílání se Dominika můžete na cokoliv ptát, vidíte ho analyzovat trhy a zadávat obchody dle strategií z kurzu. Živá vysílání probíhají přímo v členské sekci na této stránce a vždy zasíláme pozvánku e-mailem. Extra podporu k tomuto kurzu můžete získat také v LIVE Roomu.

LIVE Room

Ke všem ostatním tréninkovým programům poskytuje Dominik podporu výhradně v LIVE Roomu. Dominik Kovařík pořádá pravidelná živá vysílání 2x týdně (každou úterý a čtvrtek od 21:00 - 22:00). V těchto živých vysílání Dominik analyzuje trhy, provádí obchody, managuje své portfólio a je to také místo, kde se ho v průběhu vysílání na cokoliv můžete ptát. Pokud máte odborné nebo technické dotazy ohledně obchodů, strategií nebo platforem, tak doporučujeme použít výhradně LIVE Room. Přihlásit na živá vysílání se můžete zde.

Trading komunita