fbpx

Jak vám dnes můžeme pomoci?

 
Poskytujeme tu největší podporu pro obchodníky. Níže najdete, jak ji můžete využít a jaké platformy používám.

VYHLEDÁVÁNÍ

Nejdříve zkuste vyhledat hledaný výraz pomocí lupy v horní liště na pravé straně nebo níže na této ostránce pomocí okénka vyhledávání "Prohledejte celý web". Stačí napsat hledaný výraz a dát enter. Na webu máme k dispozici doslova stovky návodů a rozebraných témat, kde najdete většinu odpovědí na vaše dotazy. Tímto chytrým vyhledáváním najdete obsah, který hledáte během pár sekund. Zkusit můžete klidně více frází a klíčových slov - podobným těm, co hledáte. Pokud by vám vyhledávání nic nenašlo, tak pak využijte další podpory.

LIVE Room

Dominik Kovařík pořádá pravidelná živá vysílání 2x týdně (každou úterý a čtvrtek od 21:00 - 22:00). V těchto živých vysílání Dominik analyzuje trhy, provádí obchody, managuje své portfólio a je to také místo, kde se ho v průběhu vysílání na cokoliv můžete ptát. Pokud máte odborné nebo technické dotazy ohledně obchodů, strategií nebo platforem, tak doporučujeme použít výhradně LIVE Room. Přihlásit na živá vysílání se můžete zde.

FACEBOOK SKUPINA

Pokud nejste v žádném tréninkovém programu ani v LIVE Roomu a přesto se chcete Dominika zeptat na něco ohledně Tradingu nebo zvažujete vstup do kurzu, tak se přidejte zdarma do uzavřené Facebook skupiny, kde Dominik vysílá živě 1-2x za měsíc (datum a hodina je vždy uvedena ve skupině) a tam odpovídá v přímém přenosu na všechny dotazy. Do skupiny se můžete přidat zde.

ZÁZNAMY Z VYSÍLÁNÍ Q&A

Přehrajte si záznamy živých vysílání z Facebook skupiny, kde Dominik odpovídá na nejčastější otázky ohledně tradingu, tréninkových programů a brokerů. Je možné, že právě zde můžete najít odpovědi na své otázky. Všechny záznamy s odpověďmi najdete zde.

Zkuste nejdříve prohledat web

Máte již zakoupený tréninkový program?

Podporu poté využijte v živých vysílání, které probíhají k jednotlivým kurzů následovně

SPREAD MASTER

K tréninkovému programu SpreadMaster máte také přístup do LIVE Roomu na 1 měsíc, kde můžete při studiu využít podporu a Dominika se na cokoliv ptát. V LIVE Roomu Dominik vysílá 2x týdně (zpravidla v úterý a čtvrtek od 21:00-22:00). K celému tréninku máte neomezený přístup. V tréninku najdete také extra webináře, kde Dominik odpovídal na nejčastější dotazy.

INVEST MASTER

K tomuto tréninku máte časově neomezený přístup a podporu formou čtvrtletních živých vysílání. Obchody jsou v tomto kurzu zaměřené na dlouhé časové rámce a pozice zde drží více jak 100 dní. V těchto živých vysílání se Dominika můžete na cokoliv ptát, vidíte ho analyzovat trhy a zadávat obchody dle strategií z kurzu. Živá vysílání probíhají přímo v členské sekci na této stránce a vždy zasíláme pozvánku e-mailem. Extra podporu k tomuto kurzu můžete získat také v LIVE Roomu.

Ostatní tréninky

Ke všem ostatním tréninkovým programům poskytuje Dominik podporu výhradně v LIVE Roomu. Dominik Kovařík pořádá pravidelná živá vysílání 2x týdně (každou úterý a čtvrtek od 21:00 - 22:00). V těchto živých vysílání Dominik analyzuje trhy, provádí obchody, managuje své portfólio a je to také místo, kde se ho v průběhu vysílání na cokoliv můžete ptát. Pokud máte odborné nebo technické dotazy ohledně obchodů, strategií nebo platforem, tak doporučujeme použít výhradně LIVE Room. Přihlásit na živá vysílání se můžete zde.

Toto jsou brokeři a platformy, které používám

 

TradeStation

Broker a zárveň platforma. Tuto platformu pužívám především pro analýzu grafů. Z mého pohledu je to jedna z nejlepších platforem právě pro analýzuu grafů. Lze tady obchodovat akcie i opce v jejich zabudované platformě OptionStaton Pro.

Pokud budete používat platformu pouze na grafy, tak osobně zde mám cash účet (stačí nafundovat 100 USD), a poplatkový model PER-TRADE - tímto získáte platformu a data zdarma, pokud provedete cca 5 obchodů za rok. Jinak platforma stojí cca 50 USD / rok. Přesné ceny a podmínky si prosím ověřte na jejich webu, protože se mohou měnit.

Existuje také možnost zvolit jako brkera Interactive brokers a platfrmu TradeStation.

Návody pro TradeStation najdete tady

Na jejich webu dále najdete pokročilejší návody, jak platformu ovládat. Případně v LIVE Roomu mě můžete vidět také tuto platformu používat.

Přesné informace a ceny najdete na jejich oficiálním webu - www.tradestation.com

Nejlepší je kmunikovat s touto firmou skrz jejich CHAT, který najdete po přihlášení do klientské sekce.

TIP: Pokud neumíte anglicky, tak jednoduše použijte Google Translator - píšete česky a zkpírujete anglický překlad do chatu a naopak.

 

Tasty Works

Platforma i broker v jednom. Velmi nízké poplatky. Výborné pro začátečníky a přehledná platforma pro obchodování s opcemi.

Žádné minimální požadavky na vklad. Margin účet lze obchodvat i pod 2000 USD.

Není ptřeba fundovat. Můžete založit účet a můžete se do platformy sami podívat. Jen nepůjdou zadávat obchody.

Zatím bohužel nemají demo. Je možné založit pouze reálný účet.

Nelze zatím dle informací založit pro lidi ze Slovenska.

Osobně zde obchduji s mým menším účtem, kde se soustředím na opční swing strategie pro malé účty.

Veškeré návody pro založení účtu a základní ovládání platformy najdete tady.

Poplatky a přesné informace najdete na jejich oficiálním webu - www.tasytworks.com

TIP: Velmi dobře u nich funguje podpora na e-maily. Pokud neumíte anglicky, tak jednoduše použijte Google Translator - píšete česky a zkpírujete anglický překlad do emailu a naopak.

 

Interactive brokers

Vhodný pro pokročilé obchodníky. Nízké poplatky a profesionální platforma pro opce i akcie. Osobně zde spravuji mé větší účty, kde investuji do akcií a na druhém účtu obchoduji swingově a dlouhodobě s opcemi.

Platforma umožňuje založit nejdříve demo zde.

Návody pro Interacttive brokers najdete tady

Poplatky a přesné iinformace najdete na jejich oficiálním webu - www.interactvebrokers.co.uk

 

Thinkorswim - pouze pro demo účet

Návod pro založení demo účtu najdete tady

Zde je odkaz na regisraci demo účtu

Při registraci zde pravděpodobně nenajdete zemi ČR a SK. I pokud ano, tak doporučuji zvolit např. Německo a celou adresu si vymyslet, jinak vám demo účet nemusí schválit.

U tohoto brokera nelze založit reálný účet, pokud jse z ČR.

 

Ke všem těmto brkerům najdete specifické návody u jednotlivých tréninků, kde ukazuji i, jak zde otevřít i zavřít obchody.

 

Doufám, že to pomohlo.

Dominik Kovařík

TradeSmart LIVE Room

 

Trading komunita

Své dotazy můžete zaslat také na chat nebo email

Pro rychlé dotazy můžete využít také modrého CHATU v pravém dolním rohu a nebo nám zaslat váš dtaz na e-mail: podpora@tradesmart.cz

Pokud je chat online, tak zde dostanete svoji odpověď během pár vteřin nebo minut.

Nejrychlejší a nejlepší podporu máte vždy v LIVE Roomu nebo v uzavřené Facebok skupině při živých vysíláních.