fbpx

Nastavení členství

[opmIf current_user_can(access_optimizemember_ccap_zdarma)]

Nastavení členství

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Vaše aktuální členství je „zdarma“. Upgradujte svůj účet a objevte sílu naší platformy.

Přidejte se k jedinečné komunitě profesionálních aktivních traderů.

Hledáme pro vás obchodní příležitosti na akciovém, komoditní i měnovém trhu. Zasíláme vám rozbory obchodů včetně zvolené strategie a money managementu, tak aby každý z vás byl schopen obchod přispůsobit svému plánu a účtu bez ohledu na vaše zkušenosti.

Členství je vhodné jak pro začínající tradery, kteří se naučí z našich reálných obchodů, tak pro pokročilé a zkušené tradery, kterým ušetří čas při hledání setupů a kteří si dle svých strategií vyberou ten nejlepší obchod, který zapadá do jejich plánu. Členství je vhodné pro tradery, kteří obchodují akcie, komodity i měny. Nezáleží na tom, jestli obchodujete s futures, akciemi, etf, cfd nebo s opcemi. Nezáleží ani na tom, jak velký účet máte. Princip je stále stejný.

Náš průměrný člen díky našim signálům a strategiím je schopný vydělat 200-300 USD za den.

Sami našim signálům a strategiím věříme a obchodujeme podle nich na reálných účtech více jak 7 let. Přidejte se i vy mezi úspěšné tradery.

Níže najdete kolik členství stojí a co vše od něj získáte. Pokud jsou tyto ceny pro Vás neakcepovatelné, tak se omlouváme, ale bohužel nepatříte do naší cílové skupiny. Jak říkáme: „Ten kdo neumí nalézt obchodní příležitosti a nerozumí byznysu, tak si holt musí najít práci„. Přejme Vám hodně šťestí pokud se nás nerozhodnete vyzkoušet, protože naši členové štěstí k vydělávání peněz nepotřebují.

Vyzkoušejte toto unikátní členství a začněte s námi vydělávat již dnes![/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Co o nás říkají naši členové?

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Naše služby – co vše od Trading Radaru získáte?

 

1) Denní signály (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, komodit, ETF nebo měn aktualizovaný každý obchodní den. Scanujeme denní graf s našimi strategiemi a pokud se objeví signál, tak jej zašleme do této sekce. Denní signály jsou vhodné pro obchody s intervalem cca 7-21 dní. Seznam signálů je dostupný kdykoliv v členské sekci.

2) Týdenní signály (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, komodit, ETF nebo měn aktualizovaný každý týden. Scanujeme týdenní graf pro potencionální velké pohyby s našimi strategiemi a pokud se objeví signál, který prošel našim výběrem, tak jej zašleme do této sekce. Týdenní signály jsou vhodné pro swingové obchody s intervalem cca 1-6 měsíců. Seznam signálů je dostupný kdykoliv v členské sekci.

3) Denní přehled trhu (SILVER A GOLD)

Každodenní rozbor největšího akciového indexu S&P 500, našich pozic a internals (VIX, VOLSPD, PCVA, TRIN, TICK, SKEW, TRAN) podle kerých určíme zda jsme v UP, DOWN nebo SIDEWAYS trendu. Očekáváný vývoj, klíčové supporty a rezistence. Protože cca 80% akcií se pohybuje s indexem – dle této analýzy se rozhodujeme na jakou stranu trhu se soustředit a co očekávat.

4) Obchody týdne (GOLD)

Zasíláme 2 obchody týdně. Jedná se o obchody, které prošli našim úzkým výběrem a kde vidíme příležitost na velký cenový pohyb. Poskytujeme kompletní rozbor grafu včetně stopu, cíle, zvolené strategie a nakoupených opcích. Zpravidla vybíráme swingové a dlouhodobější obchody. Používáme směrové strategie. Cíl s těmito obchody je zachitit velký cenový pohyb a nechat růst náš účet. Pokud nemáte opční účet, tak můžete naše strategie obchodovat i s akciemi. Ukážeme vám ale, jak s opcemi docílíte daleko většího zhodnocení mnohem bezpečněji.

5) Income obchody (GOLD)

Income obchody zasíláme 2x za týden. Jedná se o konzervativní obchody určené pro pravidelnější příjem. Cíl s těmito obchody je zhodnocení účtu o cca 25% za rok. Zasíláme vždy podrobný rozbor obchodu do kterého vstupujeme se zvolenou strategií, plánem, stopy a cíly. Většinou se jedná o credit spready, debit spready, diagonal spready nebo kalendářní spready a iron condors.

6) Klíčové supporty, rezistence, stop lossy a cíle (GOLD)

Pro každý náš obchod poskytujeme kompletní technickou analýzu. Aktualizujeme supporty, rezistence, trendy, klíčové úrovně pomocí Fibonnaciho, určíme stopy a cíle. Jsme 100% transparentní – obchody zasíláme přesně tak, jak do nich sami vstupujeme.

7) Shrnutí obchodního dne + výhled na další obchodní den (GOLD)

Každodenní video nebo článek, kde shrnujeme obchodní den, naše pozice a výhled na další den. Rozebíráme také nové obchodní příležitosti a strategie.

8) Upozornění na nový obchod (GOLD)

Pokud vstoupíme do nového obchodu, tak zašleme upozornění na váš e-mail a v členské sekci si budete moci prohlédnout rozbor obchodu, graf a náš plán. Obchod si dále managuje každý sám. Pokud z obchodu vystoupíme, tak zašleme upozornění.

9) Upozornění na vyhlášení výsledků společností (earnings) (SILVER A GOLD)

Seznam akcií, které v následujícím obchodním týdnu mají naplánované earnings. Zasíláme buď to v neděli nebo v pondělí, tak abyste se mohli připravit na nový obchodní týden.

10) Komplení historie (GOLD)

Glod členové mají přístup k naší kompletní historii. Mohou se učit z našich rozborů, denních a týdenních obchodů a mají také přístup ke shrnutí každého obchodního dne. Můžete se vždy podívat zpětně, učit se a inspirovat z našich úspěšných i neúspěšných obchodů.[/text_block]

[/opmIf][opmIf current_user_can(access_optimizemember_ccap_silver)]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Nastavení členství

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Vaše aktuální členství je „Silver“. Upgradujte svůj účet na GOLD a získejte přístup ke všem službám, které nabízíme.

Náš přůměrný GOLD člen vydělává díky našim obchodům 4000 – 6000 Kč / den. Přidejte se k nám i vy.[/text_block]

Objednat Gold členství

[/opmIf]

[opmIf current_user_can(access_optimizemember_ccap_gold)]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Nastavení členství

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Vaše aktuální členství je „Gold“. Využíváte všech našich služeb.

Pokud chcete svoje členství změnit nebo zrušit, tak nás kontaktujte na dominik@trading-jednoduse.cz[/text_block]

[/opmIf]

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds