fbpx

Doporučená četba

Knih o obchodování na burze existují snad stovky, pro ty, kteří nevědí, kterou si přečíst dřív, tak zde doporučuji ty, které velmi pozitivně ovlivnili mé obchodování a bez, kterých si nedovedu představit jít obchodovat na burzu. Většinou je čtu několikrát do roka a všem doporučuji!

2015-09-09_19-33-07

Trading in the Zone

Tato kniha je jedna z mích nejoblíbenějších knih o tradingu. Nezabývá se žídnou konkrétní strategií ani návodem, ale psychikou a myšlením obchodníka které je, jak říká Mark Douglass 80% úspěchu a já s tím souhlasím. Můžete být perfektní analytik, trefit směr, ale pokud nebudete myslet, jako profesionál, tak stejně proděláte. Pamatujte, že vydělat peníze na burze není složité, ta hlavní hra je udržet je! Takže, kdo to myslí s tradingem vážně, tak určitě doporučuji přečíst. Sám tuto knihu čtu tak 2 -3x za rok.:)

2015-09-09_19-33-38

Disciplinovaný trader

Druhá kniha od Marka Douglasse, kterou také doporučuji přečíst se zabývá psychologií obchodování. Velmi dobře zde popisuje, jak většina obchodíků přemýšlí, jak tvoří supporty a rezistence a jak je důležité dodržovat svá pravidla, protože ceny jsou v neustálém pohybu a trh je nestrukturované prostředí, které má vždycky pravdu!

jak obchodovat na burze eBook

Trading průvodce pro začínající obchodníky

Pokud jste úplný začátečník, tak doporučujeme stáhnout tento eBook, kde se dozvíte co je to Trading, kdo na burze obchoduje, s čím můžete obchodovat, jaké jsou nejziskovější obchodní styly a kolik si tradingem můžete vydělat? Ebook vás zasvětí do základů obchodování na burze.

 

začínáme s opcemi ebook

Začínáme s Opcemi

V této knize najdete klíčové koncepty obchodováním s opcemi. Pokud s opcemi začínáte, tak zde najdete, co to jsou opce, jak fungují, jaké jsou typy opcí, co je to časový úpadek a základní strategie.

 

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds