fbpx

Děkujeme za zájem o spolupráci a eBook


 

Na Váš e-mail jsme vám právě zaslali odkaz přes, který se dostanete ke všem videím a eBooku. Zkontrolujte nyní prosím vaši emailovou schránku. Pokud používáte e-mail u Seznamu, tak nezapomeňte zkontrolovat složku Hromadné nebo také Spam, občas má tentdenci bohužel neznámý e-mail padat do těchto složek. Pokud vám žádný e-mail nedorazil, tak mě kontaktujte na dominik@tradesmart.cz - zařídím, aby se k vám všechny informace dostaly a mohli jsme spolu komunikovat.

Každý den vám zašlu jeden e-mail s hodnotnými informacemi

Připravil jsem pro vás hodnotné informace o Tradingu a obchodování na burze, které vám postupně každý den zašlu na váš e-mail. Dozvíte se, jak obchoduji, jaké používám strategie, uvidíte moje reálné obchody a dozvíte se jak i vy můžete začít s Tradingem a dokázat se tímto byznysem seriózně živit.

Pokud jste na mém webu poprvé, tak na této stránce se můžete dozvědět, kdo jsem, jak jsem začal obchodovat a jak obchoduji dnes.

Obchoduji akcie, opce, komodity a měny od roku 2008 a na tomto webu s vámi sdílím moje zkušenosti, mapuji svoji cestu tradingem a doufám, že vám tyto informace pomohou na vaší cestě Tradingem.

Ať se vám daří!

Buďte se mnou v kontaktu každý den na sociálních sítích.

Facebook Twitter YouTube InstagramTradeStreet


Facebook skupina

 

tradestreet

Dominik Kovařík Trade Smart

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds