fbpx

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Investujte a obchodujte živě s Dominikem v uzavřené skupině

Investiční LIVE Room + Trading LIVE Room na půl roku

Jak jsem nyní shortoval trhy a docílil zhodnocení +268%:

Jak jsem investováním vydělal 7,3 mil. Kč za 6 měsíců:

Následující živé vysílání začíná 24.7.:

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

S půlročním předplatným nyní získáváte:

Jak to funguje:

Co říkají obchodníci uvnitř LIVE Roomu?

Lukáš tento rok zhodnotil účet již o 18,12%:

Petr tento rok zhodnotil účet již o 37,30%:

František tento rok zhodnotil účet již o 56,04%:

Jak vypadá LIVE Room uvnitř a jak vám pomůže?

Časté otázky & odpovědi

Celkem získáte 5 živých vysíláních každý měsíc.

1x týdně (zpravidla ve středu) jsou živá vysílání zaměřená na trading, technickou analýzu a krátkodobé obchodování. 

1x měsíčně (zpravidla na konci každého měsíce) probíhá tzv. investiční report, který je složen z několika videí, kde Dominik prochází svá portfolia, aktuální trh, fundamenty firem, watchlist a celý report je zakončený živým vysíláním.

Dominik živě investuje s účtem okolo 1 mil. USD. Dále investuje živě s Junior účtem, který založil pro svého syna Alberta, který má velikost okolo 20 000 USD a krátkodobé obchody ukazuje živě na účtu 40 000 USD.

Celé obchodování a investování je ale možné si přizpůsobit i velmi malému účtu díky zlomkovým akciím. Strategie jsou aplikovatelné prakticky pro jakoukoliv velikost účtu.

Toto je velmi individuální. Investovat samozřejmě nelze bez kapitálu, ale výhoda dlouhodobého investování a možnosti nákupu zlomkových akcií vám dneš umožňují si začít budovat profesionální akciové portfolio téměř s jakoukoliv částkou. Lidé, kteří nemají k dispozici velký kapitál na začátku začnou praktikovat tzv. postupné dokupování akcií ze seznamu v bodě, kdy se obchodují s výraznou slevou pod svoji reálnou hodnotou. Postupně dokupují pravidelně např. každý měsíc nebo každé 3 měsíce a reinvestují dividendy, případně příjmy z vypsaných opcí.

Strategie a postupy, které uvidíte Dominika praktikovat jsou použitelné prakticky pro jakoukoliv velikost účtu.

Ne, není potřeba mít reálný účet. Můžete si založit demo a postupně budovat své portfolio nanečisto. Uvnitř najdete návody, jak si demo založit. A až si budete jistí, že víte, co děláte, tak si můžete založit reálný účet a pokračovat ve stejné práci.

Ano! Členská sekce má mobilní aplikaci jak pro iOS tak pro Android. Veškerý obsah a notifikace můžete mít tak vždy po ruce.

Zakoupením členství vám nevzniká žádný závazek. Buďte v LIVE Roomu tak dlouho, jak vám bude přinášet hodnotu. 

Pokud si např. objednáte členství na 6 měsíců a dále nebude chtít pokračovat, stačí nám před koncem napsat a členství vám na další období zastavíme.

Pokud budete chtít pokračovat, tak v případě platby kartou dojde k automatickému stržení nebo vám zašleme zálohovou fakturu, kterou uhradíte a i na další období tak budete mít zafixovanou výhodnou cenu, která vám bude platit, dokud budete členem.

Ano! Nabízíme 14 denní garanci. Pokud nám do 14 dní napíšete, že dále nechcete pokračovat, tak vám bez dotazů vrátíme peníze. 

Ano! Máme zde velký počet lidí ze Slovenska. Stačí v objednávkovém formuláři zvolit zemi –  Slovensko a můžete zaplati v EUR. K dispozici jsou i místní banky pro rychlý a bezpečný převod.

Jako bonus získáte přístup do TradeStreet. Jedná se o skvělou aplikaci, kterou jsem spolu-založil a kde sleduji neobvyklou aktivitu na trzích. 

S členstvím získáváte přístup k TradeStreet na 1 měsíc zdarma.

Tento měsíc si můžete aktivovat, kdy budete chtít. 

Na váš email vám přijdou přístupové údaje a veškeré instrukce.

Otázky? Napište na podpora@tradesmart.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.