Webinář pro investory

CO SE NA TRÉNINKU NAUČÍTE:

  • Proč se velké peníze vydělávají sezením a ne tradováním
  • Hlavní zbraň všech velkých investorů
  • Postup pro rapidní růst malého účtu

Webinář je 100% ZDARMA! Vyberte si čas, který vám vyhovuje.


Dominik Kovařík obchoduje a investuje na finančních trzích od roku 2008. Na svém začátku 2x příšel o svůj celý účet, než začal být konzistentně ziskový.  

Na tomto tréninku s vámi bude sdílet postup a strategie, jak chytat velké trendy na trzích a dosáhnout mnohonásobného zhodnocení.

Uvidíte tam reálné výsledky, výsledky testů a jeho aktuálně otevřené obchody dle této investiční strategie, kterou ještě před tím nikde nesdílel.

Velké penize se vydělávají sezením - ne tradováním a pokud obchodujete s opcemi, na forexu, s komoditami, kryptoměnami nebo investujete do akcií, tak toto je trénink pro vás.

Dominik si běžně účtuje 20 000 - 50 000Kč za individuální konzultace s investory a společnostmi, ale na tomto tréninku se dozvíte jeho metody a principy ZDARMA! Registrujte se nyní, protože tento trénink je dostupný jen na omezenou dobu.

Právě jsem shlédl trénink a musím ti říct, že během jedné hodiny jsk jsi schopen vysvětlit opční strategie ukazát nazorně vše v platformě včetně zadání obchodu, jsem byl konečně schopen pochopit to, co už jsem se dlouhou dobu snažil pochopit z internetu a jedné knihy zaměřené přímo na opce, ale vždy bez úspěchu až do teď. Jseš profsionál. S tvým Seperb přístupem mám konečně silnou naději. - Petr S. 

Nevěříte? Zde je důkaz.

Právě jsem dokončil váš trénink, který je skvělý. Už jsem pár kurz absolvoval, ale váš má úžasnou logickou stavbu a dostatek konkrétních odpovědí. Vše je velmi pochopitelné, takže jsem vám nemusel zaslat jediný dotaz. Máte úžasné učitelské schopnosti předávat myšlenky. Těším se na další spolupráci. - Martin

Nevěříte? Zde je důkaz.